„Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Dnia 08.04.2016 roku w Szczecinku odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W tym dniu do rywalizacji ze Szkoły Podstawowej w Drawsku Pomorskim przystąpili chłopcy w kategorii U-10, U-12 i dziewczęta U-12. W każdej kategorii wiekowej rywalizowało po 16 najlepszych z drużyn z całego województwa, które wcześniej musiały przebrnąć eliminacje gminne i powiatowe.
 
Dziewczęta z Drawska Pomorskiego w grupie pokonały SP Czernin 12:1i uległy UKS Lubiana 2:0. Z grupy awansowały z drugiego miejsca. W ćwierćfinale dziewczęta przegrały z Orłem 2010 Wałcz 5:1, ostatecznie zajmując miejsce w przedziale V-VIII. Skład zespołu: Godlewska Zuzanna, Karpińska Joanna, Krasucka Elżbieta, Ładna Klaudia, Marcinkowska Marika, Mularczyk Oliwia, Pietkiewicz Nikola, Wróbel Kornelia.
 
Chłopcy U-12 w grupie zremisowali 3:3 z UKS Energetyk Junior Gryfino, 4:4 z SP Płoty i wygrali z SP Tychowo 3:2. W ćwierćfinale trafiamy na SP 51 Szczecin przegrywając 6:1. Tak jak dziewczęta zajmujemy miejsce V-VIII. Skład zespołu: Doleżan Tomasz, Gołyński Krzysztof, Kaźmierowicz Alan, Kiełbowicz Jakub, Mokrzycki Michał, Radysz Kacper, Skwirowski Szymon, Szczecpański Michał, Szczygielski Kacper, Tadeusiak Wiktor.
 
Chłopcy U-10 w grupie swój pierwszy mecz zremisowali z AP Szczecinek 3:3, drugi natomiast wygrali z SP Czernin 8:1. W ćwierćfinale zawodnicy z Drawska Pomorskiego wygrali z UKS „SMYK” Stargard 1:0. Dzięki temu zwycięstwu chłopcy awansowali do półfinału. W meczu o finał ulegli Bałtykowi Koszalin 4:1, natomiast w meczu o III miejsce po zaciętej walce przegrali z Unią Białogard 2:1. Ostatecznie zakończyli turniej na IV miejscu co należy uznać za duży sukces. Skład zespołu: Jaworek Patryk, Karpiński Krzysztof, Kasprzak Bartosz, Kaźmierowicz Oskar, Kowalik Maciej, Pluta Aleksander, Śliwka Adam, Szczepankiewicz Alan, Wyrzykowski Jakub.
 
 
Tomasz Dudka