I MIEJSCE W TURNIEJU O PUCHAR STAROSTY DRAWSKIEGO

Dnia 16 maja 2018 roku na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Złocieńcu rozgrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Drawskiego. Brało w nim udział 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasi zawodnicy w grupie wygrali z SP Świerczyna 7:0 i zremisowali z SP 3 Złocieniec 1:1. Takie wyniki wystarczyły, aby zagrać w finale. W meczu o I miejsce nasi chłopcy byli zdecydowanie lepszą drużyną i pewnie pokonali  SP 1 Złocieniec 3:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Natan Cyc. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodki poczęstunek.
Skład zespołu: Adamczyk Filip, Szczepankiewicz Alan, Kaźmierowicz Oskar, Karpiński Krzysztof, Wyrzykowski Jakub, Śliwka Adam, Szczygielski Kacper, Cyc Natan.