Mistrzostwa Pomorza w karate w KARATE KYOKUSHIN w Szczecinie

W niedzielę 23.03.2014 r. na Hali Miejskiej przy ul. Twardowskiego w Szczecinie rozegrane zostały Mistrzostwa Pomorza w KARATE KYOKUSHIN, którego organizatorem był Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA. Mistrzostwa otworzył Prezes Okręgowego Zachodniopomorskiego Związku Karate, sensei Andrzej KŁUJSZO, który pełnił jednocześnie funkcję sędziego głównego turnieju. Do Szczecina zjechały kluby zrzeszone w Okręgowym Zachodniopomorskim Związku Karate, a także z innych regionów Polski i Niemiec. Łącznie w rywalizacji udział wzięło 394 zawodników z 20 ośrodków.
Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:
  1. Szczeciński Klub Sportowy HUSARIA
  2. MUKS OYAMA Drawsko Pomorskie
  3. UKS Karate Kyokushin Moryń
  4. Koszaliński Klub Karate Kyokushin
Na tak bardzo dobry wynik drawskiego klubu wpłynęły medale aż 20 osób z czego 6 zawodników zdobyło złoty medal, 3 srebrny i 11 zawodników brązowy. Klub z Drawska Pomorskiego reprezentowało w sumie 38 zawodników oraz 3 sędziów(sensei Karol Korczyński 2 dan, sensei Tylka Andrzej 1 dan, sempai Andruszko Mariusz 4 kyu), którzy wyłaniali zwycięzców poszczególnych walk. Medale w konkurencji kumite dla drawskiego klubu zdobyli uczniowie naszej szkoły: