Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Dnia 26.10.2016 roku na Orliku w parku Chopina rozegrano powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii chłopców U-8, U-10 i U-12. W turnieju brały udział szkoły podstawowe z Czaplinka, Złocieńca, Kalisz Pomorskiego, Nowego Worowa i Drawska Pomorskiego.
Chłopcy U-8 z Drawska Pomorskiego pokonali SP Kalisz Pomorski 13:0 i awansowali do finału wojewódzkiego, który odbędzie się wiosną.
Skład zespołu: Aksiuczyc Mateusz, Drętkiewicz Casper, Kolanek Jakub, Krasucki Michał, Skwirowski Mateusz, Szatkowski Kacper.
Chłopcy U-10 z Drawska Pomorskiego również awansowali do finału wojewódzkiego, pokonując SP Kalisz Pom. 4:0, SP Czaplinek 8:0, SP Złocieniec 2:0 i SP Nowe Worowo 9:0.
Skład zespołu: Bińczyk Oliwier, Chwaliński Jakub, Czupryniak Dawid, Dymecki Szymon, Karpiński Krzysztof, Kozak Filip, Nagórski Piotr, Piłat Alex, Pluta Aleksander, Wolski Igor.
Także chłopcy U-12 z Drawska Pomorskiego zajęli I miejsce w grupie i zdobyli awans do finału wojewódzkiego. Zwyciężyli z: SP Czaplinek 1:0, SP Nowe Worowo 8:0 i zremisowali z SP Kalisz Pom. 1:1.
Skład zespołu: Adamczyk Filip, Adamczyk Hubert, Cyc Natan, Dudzik Hubert, Jaworek Patryk, Kaźmierowicz Oskar, Radysz Kacper, Śliwka Adam, Szczygielski Kacper, Wyrzykowski Jakub.