SUKCES MICHALINY SKRZYPIEC W REGIONALNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

12 czerwca 2017 roku w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się finał Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne”. Konkurs ten ma  bardzo długą tradycję, niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych i  gimnazjów, a w tym roku odbył się już po raz 49.
Do „bitwy na wiersze” stanęło 35 finalistów eliminacji powiatowych, którzy wyłonieni zostali wcześniej  w powiatach: białogardzkim, drawskim, kołobrzeskim, koszalińskim, sławieńskim i świdwińskim.
Powiat drawski reprezentowała uczennica naszej szkoły, Michalina Skrzypiec, która pokusiła się o interpretację wiersza Wandy Chotomskiej „Ballada o kogucie”. Był stres, blask fleszy, niepewność, ale też satysfakcja po udanym występie i aplauzie publiczności. Występ Michaliny spodobał się nie tylko publiczności, ale doceniło ją też jury, które przyznało naszej recytatorce zaszczytny Tytuł Laureata.
 Za wspaniałą reprezentację naszej szkoły Michalinie należą się gratulacje, ale każdy artysta, szczególnie ten jeszcze bardzo młody,  czeka na… oklaski, a więc… BRAWO!
 
Opiekun uczennicy Iwona Rogalska