Szkolny Klub Naszej Ziemi w czołówce Klubów w Polsce

Klub Naszej Ziemi Szkoły Podstawowej w Drawsku Pomorskim powstał w roku szkolnym 2013/2014 i działa w oparciu o własne pomysły, które mają pomóc lokalnemu środowisku naturalnemu, ochronie zdrowia oraz działalności charytatywnej. 
W ostatnich dniach ferii zimowych została podsumowana aktywność 142 Klubów w ubiegłym roku szkolnym. Oto, co można przeczytać w podsumowaniu:
Większa połowa roku szkolnego 2016/17 za nami, a ostatnie województwa kończą ferie zimowe. Czas na małe podsumowanie. Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim Opiekunom za organizację wszystkich działań na rzecz środowiska w ramach projektu Kluby Naszej Ziemi. Dziękujemy za czas poświęcony na umieszczenie relacji na stronie i za chęć do działania. 
Z tej okazji jest nam niezmiernie miło przedstawić 3 najaktywniejsze Kluby Naszej Ziemi, które w roku szkolnym 2015/16 umieściły na stronie najwięcej relacji: - TU
 
Miejsce 1 przyznajemy Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Natolinie, za umieszczenie 58 relacji z działań Klubu! Więcej na stronie - TU
Miejsce 2 (50 relacji) należy do Szkoły Podstawowej im. Mjr. Henryka Sucharskiego w Drawsku Pomorskim - TU
Miejsce 3 (37 relacji) otrzymuje Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy - TU
 
Serdecznie gratulujemy wymienionym Klubom. - TU
 
Dziękujemy nauczycielom i uczniom za dotychczasową pracę na rzecz Klubu.
 
Szkolni koordynatorzy
Klubu Naszej Ziemi
Joanna i Grzegorz Kruczek