TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

W dniach 3-4 kwietnia 2017 r w Szczecinku rozgrywane były Finały Wojewódzkie „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”.
 Trzeciego kwietnia do rywalizacji przystąpili chłopcy U -12. Nasi zawodnicy pokonali SP Nawigator Przylep 1:0 i doznali porażki z SP Stargard 0:5. W grupie chłopcy zajęli II miejsce, które nie dawało awansu do ćwierćfinału.
Skład zespołu: Adamczyk Hubert, Adamczyk Filip, Cyc Natan, Dudzik Hubert, Jaworek Patryk, Kaźmierowicz Oskar, Radysz Kacper, Śliwka Adam, Szczygielski Kacper, Wyrzykowski Jakub
Czwartego kwietnia do rywalizacji przystąpili chłopcy U -10 . W grupie napotkali na takich rywali jak: Dąbek Tychowo, SP17 Koszalin, SP Świnoujście. Wszystkie te pojedynki nasi zawodnicy wygrali i awansowali do ćwierćfinału z I miejsca. W ćwierćfinale pokonali SP Sławoborze 3:1. W półfinale ulegli Don Bosko Szczecin. W meczu o III miejsce gdzie zmierzyli się z AP Szczecinek padł remis 3:3, do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.
W rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze z AP Szczecinek i ostatecznie nasi zawodnicy zajęli wysokie 4 miejsce w całym turnieju.
Skład zespołu: Bińczyk Oliwier, Chwaliński Jakub, Czupryniak Dawid, Dymecki Szymon,Karpiński Krzysztof, Kozak Filip, Nagórski Piotr, Piłat Alex, Pluta Aleksander, Wolski Igor.
TOMASZ DUDKA