Turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniach 6 i 7 września na Orliku w Parku Chopina odbył się turniej Piłki Nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska.
W sobotę do rywalizacji przystąpili uczniowie mający 12-13 lat. W kategorii chłopców I miejsce (awans do eliminacji wojewódzkich) zajęli uczniowie z naszej szkoły wyprzedzając SP II Drawsko Pom., SP Nętno i SP Mielenko Drawskie. Dziewczęta natomiast uplasowały się na II miejscu.
W niedzielę do rywalizacji przystąpili młodsi zawodnicy 10-11 lat. Chłopcy zajęli I miejsce pokonując wszystkich przeciwników nie tracąc przy tym żadnej bramki. Uzyskali tym  samym awans do eliminacji wojewódzkich. Dziewczęta tak jak dzień wcześniej zajęły II miejsce.
W trakcie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali napój i poczęstunek. Organizator zapewnił dla wszystkich uczestników indywidualne dyplomy oraz pamiątkowe bransoletki.