WIEŚCI Z PRZEDSZKOLNEGO PODWÓRKA…

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 569 z /home/spdrawsk/public_html/spdrawsko/includes/menu.inc).
Karnawału czas!
Co się u nas działo w ostatnim czasie? 13 lutego br. grupy przedszkolne 0A, 0B i 0C brały udział w zabawie karnawałowej. Oryginalne stroje, przepiękne i tajemnicze maski, odrobina uśmiechu i recepta na fantastyczną zabawę gotowa! Przemiły wodzirej poprowadził imprezę dla dzieci, zapewniając konkursy, zagadki, skoczną muzykę i tańce, którym nie było końca. Tego dnia dzieci mogły również zapozować w swoich strojach do profesjonalnych zdjęć, wykonanych przez firmę fotograficzną.
 
 
Dzień Babci i Dziadka w grupie 0A 0B i 0C
25 stycznia br. w naszym przedszkolu zorganizowana została ważna uroczystość - Dzień Babci i Dziadka. Dzieci tego dnia zaprosiły do przedszkola kochane babcie i dziadków. Przygotowały program artystyczny, wygłaszały wzruszające wierszyki, śpiewały sympatyczne piosenki o miłych starszych ludziach, a także zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Walc wiedeński z filmu „Noce i dnie”, taniec z pałeczkami do utworu „La Raspa”, nowoczesny taniec „Chocolate” to tylko część całego programu. Dopełnieniem były własnoręcznie wykonane upominki i najcudowniejsze uśmiechy kochanych wnuków. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku i miłej atmosfery. Dla takich chwil warto się na chwilę zatrzymać i celebrować ten czas spędzony z bliskimi.
 
 
Bezpieczeństwo to podstawa!
Przed feriami odwiedzili nas funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji
w Drawsku Pomorskim. Mili goście opowiadali dzieciom o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Nie zabrakło również wskazówek dotyczących przestrzegania zasad ruchu drogowego. Dzieci, korzystając z makiety przejścia dla pieszych, w praktyce mogły sobie przypomnieć zasady przechodzenia przez jezdnię. Wykład jest niezbędny, ale tylko w połączeniu z praktyką sprawdza się najlepiej. Dziękujemy za cenne wskazówki i ciekawe zajęcia!
 
Judyta Wujków
Nina Walkowiak, Danuta Nitka, Wioleta Kruszniewska