Samorząd uczniowski

Światowy Dzień Uśmiechu

W piątek, 4 października, w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Znane od wieków powiedzenie „śmiech to zdrowie” połączyliśmy z innym, podobnym „sport to zdrowie”. W tym dniu uczniowie klas I- III oraz trzy  oddziały przedszkolne brały udział w zmaganiach sportowych, walcząc  o Puchar Dyrektora Szkoły.  Najlepszymi sportowcami okazali się uczniowie grupy 0c, klasy Ic, IIb i IIIa. Pani dyrektor Lucyna Jabłońska oraz wicedyrektor Iwona Rogalska wręczyły zwycięzcom zasłużone puchary, a wszystkim pozostałym uczniom medale uśmiechu.
Dzień był pełen wrażeń i wielu pozytywnych emocji . Pamiętajmy, że człowiek uśmiechnięty to człowiek promieniujący szczęściem. Warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych.
 
SU I -III
 

Dzień Chłopaka

30. 09.2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczęta z klas I – III i oddziałów zerowych przygotowały dla chłopców skromne upominki, między innymi kolorowe zakładki i medale. Dziewczynki z oddziałów zerowych rozdały wszystkim chłopcom przygotowane prezenty. Życzymy wszystkim chłopcom, tym małym i tym dużym spełnienia marzeń, nie tylko od święta, ale każdego dnia. 
SU kl. I- III
 

Samorząd uczniowski

Przewodnicząca samorządu uczniowskiego: Joanna Felińska
 
Opiekunowie samorządu:
 
klasy I - III
Małgorzata Ilczyszyn
Danuta Jakubowska
Nina Walkowiak
 
klasy IV - VIII
Irena Golińska
Iga Sadowska