Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych

W piątek 22 kwietnia 2022r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców w Gryfinie. Organizatorem finałów był WSZS w Szczecinie oraz OSiR w Gryfinie. Na zawody stawiły się wszystkie szkoły z województwa zachodniopomorskiego, które wygrały biegi drużynowe w swoich powiatach. Nasi uczniowie walczyli z całych sił i znaleźli się  w pierwszej dziesiątce.
Dziewczęta zajęły wysokie 6 miejsce i w nagrodę otrzymały dyplom . Drużyna chłopców zajęła miejsce 9.