KONKURSY

„Polecam ci tę książkę” - konkurs

„Polecam ci tę książkę”  - celem konkursu jest przede wszystkim popularyzacja twórczości literackiej i promocja czytelnictwa, ale także rozbudzenie kreatywności i rozwój umiejętności literackich oraz plastycznych uczestników.
 

Data wysłania:  13.09.2021 r.

Konkurs fotograficzny pn. „Nieodkryte Zakątki Regionu”

Zaprzszamy do udziału w konkursie pn. „Nieodkryte Zakątki Regionu”. Do 30 listopada czekamy na zdjęcia przedstawiające nieodkryte, ciekawe zakątki naszego regionu.
 

Data wysłania:  3.09.2021 r.

Konkurs z okazji Dnia Dziecka 2021 pt. “Zrób zdjęcie radości”

Po miesiącach covidowej smuty, izolacji i życia w czterech ścianach, z dala od kolegów i koleżanek, do naszego życia wraca radość. Wydaje się, że znamy ją i wiemy, jak wygląda, ale wbrew pozorom nie tak łatwo jest ją uchwycić i uwiecznić dla innych. Spróbujcie sami!

Data wysłania:  7.06.2021 r.

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Matki

Mama jest jedną z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. W sztuce stała się często tematem podejmowanym przez artystów. Spora grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w konkursie pt. „Portret mojej mamy”.
 

Data wysłania:  26.05.2021 r.

52. Regionalny Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne” ONLINE 2021

W tym roku po raz 52. odbędzie się Regionalny Turniej Recytatorski „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne” 2021. Niestety odbędzie się on w przestrzeni wirtualnej: ONLINE.

Data wysłania:  30.04.2021 r.

Konkurs językowo-plastyczny - „Idiomy angielskie i niemieckie oczami młodego artysty”

Nauczyciele Zespołu Szkół w Połczynie-Zdroju serdecznie zapraszają wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych z klas VII-VIII do wzięcia udziału w konkursie językowo-plastycznym...
 

Data wysłania:  16.04.2021 r.

Konkurs literacki „Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię”

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji konkursu na pracę literacką pt. „Znajdź swoją pamiątkę rodzinną i opisz jej historię”, zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty
 

Data wysłania:  11.03.2021 r.

X Konkurs Historyczno-Literacki

Książnica Pomorska w Szczecinie i Biuro Dokumentacji Zabytków w Szczecinie zapraszają uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz szkół średnich województwa zachodniopomorskiego do udziału w X, jubileuszowej, edycji konkursu historyczno-literackiego

Data wysłania:  22.02.2021 r.

Konkurs fotograficzny - "Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje"

Zapraszamy  uczniów wszystkich typów szkół i placówek oświatowych  do udziału w konkursie fotograficznym "Wokół nas - ludzie, miejsca, sytuacje"

Data wysłania:  9.02.2021 r.

Zostań „Poszukiwaczem smaków”

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego  zaprasza dzieci i młodzież do poszukiwania smaków Pomorza Zachodniego
 

Data wysłania:  9.02.2021 r.

Strony