Zakończenie roku 2022/2023

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla wszystkich uczniów. 23.06. oficjalnie zakończył się rok szkolny 2022/2023. Po raz ostatni dyrekcja, nauczyciele i uczniowie spotkali się, aby uroczyście zakończyć miniony rok oraz nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie. 
Dla niektórych uczniów był to rok trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów oraz nowych doświadczeń. Ten rok obfitował w sukcesy. Warto zaznaczyć wysoką średnią szkoły - 4.42 oraz liczbę stypendiów za naukę i za osiągnięcia sportowe. Podczas uroczystych apeli wszyscy stypendyści otrzymali od Burmistrza Krzysztofa Czerwińskiego, Zastępcy Burmistrza Ireneusza Kabata i Przewodniczącego Rady Miejskiej Ireneusza Gendka, za swoją pracę, stypendia, a ich rodzice - listy pochwalne. Tradycją naszej szkoły jest także honorowanie najlepszych uczniów mianem - Mistrza lub Arcymistrza Przedmiotu. Przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli uczniom pamiątkowe statuetki. 
Uczniowie, którzy uzyskali średnią dydaktyczną co najmniej 4,75 i legitymowali się zachowaniem bardzo dobrym lub wzorowym, w klasach z rąk wychowawców odebrali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. 
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny, który rozpocznie się 4 września.  
Do zobaczenia! 
(mac)