Z OSTATNIEJ CHWILI

Dzień otwarty w klasie I a

Podczas Dnia otwartego szkoły w klasie I a odbyły się zajęcia warsztatowe. Podczas, których uczniowie wraz z rodzicami mieli możliwość...
 

Data wysłania:  11.11.2019 r.

Obchody Święta Niepodległości

Chociaż niewiele mamy lat
„Czym jest patriotyzm?”
Wie już każdy z nas.
Koledzy nam to wytłumaczyli,
Kiedy przedstawienie dla nas wystawili.
Teraz już każdy mały i duży,
Z bycia Polakiem dumny być może.
 
08 listopada 2019 r. był bardzo doniosłym i uroczystym dniem w naszej szkole, ponieważ tego dnia uczniowie ubrani w galowe stroje, z przypiętym dumnie do piersi biało-czerwonym kotylionem rozpoczęli obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
 

Wyróżniony

Data wysłania:  9.11.2019 r.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

DYREKCJA SZKOŁY, GRONO PEDAGOGICZNE ORAZ UCZNIOWIE ZACHĘCAJĄ DO WSPÓŁNEGO ŚPIEWANIA HYMNU DNIA 11 LISTOPADA O GODZINIE 12:00 PRZY CENTRUM KULTURY IM. E. PONIATOWSKIEGO W DRAWSKU POMORSKIM.
 

Data wysłania:  6.11.2019 r.

Najmłodsi czczą pamięć zmarłych

W dniu 30 października 2019r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcami wybrały się na cmentarz, celem uczczenia pamięci zmarłych.
 

Data wysłania:  6.11.2019 r.

Wizyta przedszkolaków w szkole

Dnia 22.10.2019 r. w naszej  szkole gościliśmy dzieci z Przedszkola przy ulicy Chrobrego. Spotkanie miało na celu poznanie placówki, do której część dzieci będzie uczęszczać w przyszłym roku szkolnym.
 

Data wysłania:  6.11.2019 r.

FESTIWAL KSIĄŻKI

W dniach 21 – 25 października miał miejsce w naszej szkole Festiwal Książki. W jego ramach odbyły się konkursy czytelnicze  dla klas II i III związane z twórczością Juliana Tuwima i Jana Brzechwy, pasowanie na czytelników uczniów klas pierwszych i quiz czytelniczy z nagrodami.
 

Data wysłania:  5.11.2019 r.

„Okulary dla Litwy”

O tym, że „każdy gest, nawet najdrobniejszy…zmienia świat, czyjś świat” wiedzą doskonale uczniowie naszej szkoły, dlatego z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję charytatywną  „Okulary dla Litwy”.
 

Data wysłania:  20.10.2019 r.

Krokusy

Kiedy po długiej i szarej zimie przychodzi wiosna, pojawiają się ukryte dotąd pod ziemią, barwne kwiaty krokusów. Ich widok niezmiennie wywołuje na ludzkich twarzach uśmiech, poprawia nastrój i nastawia pozytywnie na resztę dnia.
 

Data wysłania:  17.10.2019 r.

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

W dniu 15 października w naszej szkole w ramach  Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych gościliśmy uczniów i nauczycieli zawodu z Technikum i Branżowej Szkoły I st. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim.
 

Data wysłania:  16.10.2019 r.

Złota medalistka

Nasza koleżanka, uczennica klasy V a Zuzanna Szmagaj brała udział w Mistrzostwach Polski w Ju-Jitsu w Sochaczewie i zdobyła złoty medal w kategorii do 40 kg.
 

Data wysłania:  10.10.2019 r.

Strony