Z OSTATNIEJ CHWILI

KSIĄŻKA NA ŚWIĘTA I NA FERIE

Dziękuję wszystkim, którzy przesłali zdjęcia swoich ulubionych książek w świątecznej scenerii. Życzę udanych ferii mimo wszystkich ograniczeń i zachęcam do czytania książek, bo:...
 

Data wysłania:  5.01.2021 r.

Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności, zdrowia, spokoju, wielu radości i sukcesów w realizacji zawodowych oraz osobistych zamierzeń. 
Świąt prawdziwie ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, pachnących choinką, jaśniejących pierwszą gwiazdką, która daje nadzieję na następny rok. 
A Nowy 2021 rok był szczęśliwy i spełniony oraz obfitował w sukcesy, miłe zdarzenia i dni warte zapamiętania. 
 
Pracownicy oraz Dyrektor Szkoły – Lucyna Jabłońska 

Data wysłania:  2.01.2021 r.

Kartka dla samotnego

W tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w drugiej edycji projektu, którego głównym celem było wykonanie i przekazanie osobom samotnym kartek świątecznych na Boże Narodzenie
 

Data wysłania:  22.12.2020 r.

Choinki

Ubieranie choinki to jedna z najpiękniejszych tradycji świątecznych. Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki.
 

Data wysłania:  22.12.2020 r.

SUKCESY NASZYCH ÓSMOKLASISTÓW W REGIONALNYCH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

W dniach 7 – 10 grudnia 2020 r. uczniowie klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w Regionalnych Konkursach Przedmiotowych z czterech przedmiotów. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół w Kaliszu Pomorskim.
 

Data wysłania:  18.12.2020 r.

Zdrowe kanapki 

11.12.2020r. razem z całą klasą 1a robiliśmy zdrowe kanapki. Dzień wcześniej nasza pani poprosiła, żeby przygotować zdrową żywność: pieczywo...
 

Data wysłania:  17.12.2020 r.

"POMORZE ZACHODNIE - BEZPIECZNA EDUKACJA"

Gmina Drawsko Pomorskie realizuje od 2014 roku projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. Pomorze Zachodnie - Bezpieczna Edukacja.
 

Data wysłania:  15.12.2020 r.

DOBRO JEST SPOKO 

Wszyscy wiemy, że ŚWIĘTA tuż, tuż, dlatego to idealny moment, by przystąpić do challengu "DOBRO JEST SPOKO".
 
     

Data wysłania:  14.12.2020 r.

Rozstrzygniecie konkursu Jesienne Drzewo Targane Wiatrem

W tym roku po raz kolejny odbyła się edycja szkolnego konkursu pt. Jesienne Drzewo Targane Wiatrem. Wzięło w nim udział pięćdziesięciu pięciu uczniów klasy IV-VII z naszej szkoły.
 

Data wysłania:  11.12.2020 r.

Kartka z życzeniami

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W tym magicznym czasie pełnym ciepła i radości chcemy przypomnieć Wam, drodzy uczniowie o pewnym, powoli zapomnianym zwyczaju jakim jest wysyłanie świątecznych kartek z życzeniami.
 

Data wysłania:  11.12.2020 r.

Strony