Z OSTATNIEJ CHWILI

Spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy

Jedną ze świeckich tradycji wielkanocnych są kartki świąteczne, które bliscy, rodzina, znajomi wysyłają do siebie z przekazem zabawnych bądź poważnych życzeń...
 

Data wysłania:  1.04.2021 r.

Ważne informacje o pracy szkoły

W związku z ogłoszeniem przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego zaostrzonych  restrykcji  związanych z pandemią koronawirusa, które mają obowiązywać od 27 marca br.,

Data wysłania:  25.03.2021 r.

Podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Ołówkiem i  pędzlem – Dawno, dawno temu”

Jedenastego marca 2021 r. nastąpiło podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Ołówkiem i pędzlem – Dawno, dawno temu” zorganizowanego przez Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie.
 

Data wysłania:  15.03.2021 r.

„Góra grosza”

Drodzy Uczniowie, Wychowawcy i Rodzice, od 26 października 2020 zaplanowana była akcja ,,Góra grosza”, która miała trwać do 31 maja.
 

Wyróżniony

Data wysłania:  15.03.2021 r.

Poznajemy historię Drawska

W zeszłym tygodniu, 4 marca obchodziliśmy 76-tą rocznicę zakończenia walk o ziemię drawską. Pierwszaki z naszej szkoły godnie uczciły ten ważny dzień.
 

Data wysłania:  13.03.2021 r.

"Świetliczaki na tropie..."

Ubiegły tydzień był dla Świetliczaków bardzo pracowity. Uczniowie realizowali zadania z II modułu Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego- "Świetliczaki stają się obrońcami przyrody".
 

Data wysłania:  10.03.2021 r.

Dzień Kobiet w naszej szkole 

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Z okazji marcowego święta w naszej szkole pojawiły się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.
 

Data wysłania:  10.03.2021 r.

Eksperymentujemy!

Na kolejnych zajęciach z cyklu "Świetlicowe eksperymenty małego chemika" uczniowie dowiedzieli się jak zbudowany jest MAGNES oraz jakie właściwości posiada.
 

Data wysłania:  10.03.2021 r.

#SZCZEPIMYSIĘ

Szczepienie nie zwalnia Z ODPOWIEDZIALNOŚCI  x...........................................................................................................................
 

Data wysłania:  25.02.2021 r.

Pasowanie na czytelnika ze SpongeBobem

Kilka dni temu do naszej szkoły zawitał niezwykły gość. Był to SpongeBob Kanciastoporty z Bikini Dolnego. Bajkowy, żółty stworek jest znany wszystkim dzieciom.
 

Data wysłania:  21.02.2021 r.

Strony