ZERÓWKA

OSTATNI TYDZIEŃ KARNAWAŁU W ZERÓWKACH 

Tłusty czwartek wyznacza ostatni tydzień karnawału. W oddziałach przedszkolnych rozpoczął się on ucztą dla podniebienia, czyli Świętem Pączków i Faworków.
 

Data wysłania:  18.02.2021 r.

„Zdrowe zęby mamy, marchewkę zajadamy”

Prawidłowa higiena jamy ustnej jest warunkiem utrzymania zdrowych zębów i dziąseł. Uczymy się jej od wczesnego dzieciństwa.
 

Data wysłania:  1.02.2021 r.

„Skąd się biorą produkty ekologiczne?”

​„Skąd się biorą produkty ekologiczne?” to nowy,  ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoli opracowany wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
 

Data wysłania:  29.01.2021 r.

BAJKOTERAPIA I BAŚNIOTERAPIA W GRUPIE “0B” 

“Bajka jest magicznym lustrem pozwalającym dziecku inaczej spojrzeć na to, co wydaje się trudne i nie do pokonania”.
 

Data wysłania:  27.01.2021 r.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dziadkowie to wyjątkowi członkowie rodziny, którym w styczniu wszystkie dzieci pragną powiedzieć “dziękuję” za zabawy, słodycze i dobre rady, a rodzice za wsparcie i pomoc.
 

Data wysłania:  24.01.2021 r.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej kl. I-III wykonali podarunki dla swoich kochanych dziadków. Wszystkim świętującym składamy serdeczne życzenia!
 

Data wysłania:  22.01.2021 r.

#RazemNaŚwieta

Dzieci z grupy OB wzięły udział w tegorocznej akcji MEN #RazemNaŚwieta. Uczniowie chętnie włączyli się w działania mające na celu niesienie pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.
 

Data wysłania:  16.01.2021 r.

Kolędowanie w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które zawsze niecierpliwie czekamy. Są to święta najdroższe i najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.
 

Data wysłania:  23.12.2020 r.

PIĄTKOWE SPOTKANIA Z ZUMBĄ...

To inicjatywa dwóch nauczycielek oddziałów przedszkolnych, propagujących zdrowy styl życia oraz nowoczesne formy ruchu jako ciekawą formę spędzania wolnego czasu.
 

Data wysłania:  20.12.2020 r.

Dokarmianie ptaków

Dokarmianie ptaków zimą to przykład aktywnej ochrony przyrody, którą warto praktykować już od najmłodszych lat. Niestety, nagminnie powielamy niewłaściwe praktyki, które często przynoszą więcej szkód niż pożytku, dlatego grupa 0a już zaczęła przygotowywać się do tego poważnego zadania.
 

Data wysłania:  16.12.2020 r.

Strony