ZERÓWKA

Kolędowanie w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które zawsze niecierpliwie czekamy. Są to święta najdroższe i najbliższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera.
 

Data wysłania:  23.12.2020 r.

PIĄTKOWE SPOTKANIA Z ZUMBĄ...

To inicjatywa dwóch nauczycielek oddziałów przedszkolnych, propagujących zdrowy styl życia oraz nowoczesne formy ruchu jako ciekawą formę spędzania wolnego czasu.
 

Data wysłania:  20.12.2020 r.

Dokarmianie ptaków

Dokarmianie ptaków zimą to przykład aktywnej ochrony przyrody, którą warto praktykować już od najmłodszych lat. Niestety, nagminnie powielamy niewłaściwe praktyki, które często przynoszą więcej szkód niż pożytku, dlatego grupa 0a już zaczęła przygotowywać się do tego poważnego zadania.
 

Data wysłania:  16.12.2020 r.

MIKOŁAJKOWE WARSZTATY

Przed nami Mikołajki, niezwykły i magiczny czas dla dzieci, dlatego w  dniu 01-12-2020r. w grupie 0a odbyły się MIKOŁAJKOWE WARSZTATY.
 

Data wysłania:  3.12.2020 r.

Czyste powietrze wokół nas...

Dzieci z grupy „0B” rozpoczęły obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia, który w tym roku przypadł na 19 listopada. Zerówkowicze realizują profilaktyczny program przedszkolnej edukacji antytytoniowej, którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja  Sanitarna
 

Data wysłania:  22.11.2020 r.

Działamy w kampanii 19 dni przeciwko przemocy

W ramach światowej kampanii  19 dni przeciwko przemocy  i krzywdzeniu dzieci i młodzieży nasi  najmłodsi uczniowie z klasy 0a wzięli sprawy w swoje ręce i ochoczo przystąpili do projektowania plakatu.

Data wysłania:  6.11.2020 r.

Dzień Kundelka

23 października  wszystkie grupy przedszkolne w naszej szkole obchodziły - Dzień Kundelka, który stał się okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale również zgłębienia wiadomości przedszkolaków na temat pielęgnacji, żywienia i szkolenia psów.
 

Data wysłania:  2.11.2020 r.

Dzień dyni

W piątek 30 października  uczestniczyłam w dniu otwartym pt. „ Dzień dyni” zorganizowanym przez wychowawców grup 0A i 0C. Od rana wśród przedszkolaków królował kolor pomarańczowy.
 

Data wysłania:  1.11.2020 r.

Zajęcia matematyczne

Na zajęciach grupa 0A poznała cyfrę 2 w pojęciu kardynalnym i porządkowym. Dzieci wykonały do tematu prace plastyczne rozwijając przy tym zmysł dotyku.
 

Data wysłania:  21.10.2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu „Zabytki Gminy Drawsko Pomorskie w oczach dziecka”

Dzieci z oddziałów przedszkolnych  wzięły udział w konkursie pt. ”Zabytki Gminy Drawsko Pomorskie w oczach dziecka”.
 

Data wysłania:  16.10.2020 r.

Strony