I miejsce w Finale Wojewódzkim!

Dnia 7.10.2014 roku na Stadionie Miejskim w Szczecinku odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Premiera RP. Do turnieju zakwalifikowało się osiem najlepszych drużyn z naszego województwa m.in. zespół z Kołobrzegu, Szczecina, Świnoujścia, Sianowa, Węgorzyna, Świdwina, Reptowa i Drawska Pomorskiego.
Turniej rozgrywano w dwóch grupach, w których znajdowały się cztery zespoły. Szkoła Podstawowa z Drawska Pom. z grupy do półfinału awansowała z II miejsca. Wyniki poszczególnych spotkań w grupie:
  • SP Drawsko Pom. - Szósteczki Kołobrzeg 3:5
  • ZSP Reptowo – SP Drawsko Pom. 1:2
  • SP 2 Sianów – SP Drawsko Pom 1:7
W półfinale po emocjonującym meczu wygrywamy z Orlikami Świnoujście 2:0. Był to najlepszy mecz naszej szkoły w całym turnieju. Natomiast już w finale nie daliśmy żadnych szans wyraźnie zmęczonym po półfinale rywalom, zwyciężając z UKS Don Bosko Szczecin 3:1!
Zdjęcia z całego turnieju można oglądać na www.turniejorlika.pl w zakładce GALERIA
Skład zwycięskiego zespołu: Tkacz Dominik, Świtecki Igor, Kochański Olaf, Śliwka Łukasz, Rutkowski Mateusz, Sobczak Michał, Walczak Aleksander, Michalewski Adam, Kursa Adrian, Wilczyński Marcel.
Wyżej wymienieni chłopcy będą reprezentowali Szkołę Podstawową w Turnieju Krajowym, który odbędzie się w dniach 15-18 października w Warszawie.
 
Tomasz Dudka